pouták

PARTNER ELIT

Představujeme GENERÁLNÍHO PARTNERA PROJEKTU AUTOSERVISY.NET

 

logo

 

Společnost ELIT,

člen skupiny ELIT Group a Rhiag, byla založena v roce 1992 v České republice. V průběhu 17 let své existence na trhu vybudovala pro zákazníky distribuční síť 19 poboček a provozoven, kde jim nabízí kvalitativně rovnocenné náhradní díly pro osobní vozy, nákladní vozy i sortiment MOTO. ELIT disponuje OE díly, v sortimentu nabízí také autodíly pod privátní značkou VECTOR. Vzhledem k požadavkům zákazníků a neustálému vývoji v automobilovém průmyslu firma ELIT rozšiřuje svůj sortiment produktů v reakci na nejnovější trendy. Jak již z loga společnosti vyplývá, ELIT není pouhým dodavatelem náhradních dílů, ale nabízí kompletní řešení zajišťující úspěšnou činnost a rozvoj svých zákazníků - od znalostních informačních a kalkulačních programů ELIT eTECH, ERE Manager pro ELIT, ELIT eCARIS, ELIT eCAT přes ELIT business až po diagnostické přístroje a garážovou techniku.

ELIT - distribuční systém....

Základem distribučního sytému je moderní centrální sklad v Praze, kde je na ploše 12 000 m2 uskladněno přes 78 000

položek v celkovém počtu více než 2 000 000 ks náhradních dílů, což představuje nejvyšší skladové zásoby zboží na trhu

náhradní spotřeby v ČR.

 

ELIT - služby...

ELIT nabízí všem velkoobchodním zákazníkům závoz náhradních dílů do jejich provozoven až 4x denně v závislosti na vzdálenosti od distribučního místa a rozsahu obchodní spolupráce. Předností je také dvouletá záruční lhůta platná i pro velkoobchodní zákazníky. K objednávání zboží slouží vedle telefonu či faxu také moderní online elektronický katalog ELIT eCAT. Ten slouží pro vyhledávání a třídění autodílů v rámci sortimentu ELIT podle mnoha parametrů, je doplněný o další integrované služby jako například online objednávkový systém, databázi objednávek a faktur k objednaným autodílům, umožňující export a import vybraných dokumentů do běžných účetních systémů, MS Excel a dalších.

ELIT - koncepce a programy pro zákazníky

Ve spolupráci se svými nejlepšími zákazníky ELIT úspěšně realizuje distributorské a servisní koncepty. Pro distribu€€tory náhradních dílů má ELIT připraveny 2 koncepty REGIONÁLNÍ ZASTOUPENÍ a DISTRIBUTOR ELIT. Autoservisy se mohou zapojit do konceptů PARTNER ELIT, PARTNER ELIT Autoservis PLUS, ORIGINAL SACHS SERVIS a CAR FLEET SERVIS. ELIT nabízí pro zájemce z řad autoservisů zapojení do programu Bosch Injection Systém (tj. získání certifikátu specialisty na vstřikovací systémy).

publikován: 03.09.09 09:00

Vyhledávání

Facebook